Śmieszne wierszyki na Walentynki

 

Kocham Cię w zasadzie, w bezładzie, w Ładzie i jak słoń w porcelany składzie, tam, gdzie człowiek o pewnej oglądzie się kładzie, w Słonecznym Układzie, w Nevadzie, Grenadzie i tam, gdzie z piwem stoją kadzie, i gdzie chłop na koniu jedzie po autostradzie.
Czary mary, Czary mary! Dziś Amorek strzela w pary! Para, w którą nie trafi – kochać nie potrafi. Gdy wceluje w jakąś parę – Ta para lubi się w miarę. Gdy wceluje w parę razy dwa – To zakocha się niedługo w sobie para ta. Czary mary, Cary mary! Amorek zgubił okulary! W żadną parę więcej nie trafi, bo bez okularów w nikogo więcej nie trafi. A więc nie zwlekaj, i okulary mu daj.
Chcę być Twoim czarodziejem, zaczaruję nasz wspólny świat, Ty będziesz moją królową, a ja Twoim królem, każda droga będzie tęczą, a każdy dzień niebem.
Dziękuję Ci mój kotku, za czas spędzony słodko, za tak radosne i niezapomniane chwile, które spędziliśmy tak czule i mile. Za uśmiech którym mnie obdarowałaś, i czas, który tak chętnie dla mnie poświęcałaś, i choć dogadać się czasem nie potrafimy, to jednak być ze sobą dalej musimy, i chcę dalej żyć z Tobą, bo jesteś dla mnie najważniejszą osobą!
Choć nie jestem seksu bombą i nie jeżdżę super Hondą, nie mam biustu XXL i na koncie wielu zer to bądź pewny mój kochany, że jesteś mi pisany.
Jak przystało w walentynki, chłopak pisze do dziewczynki, życzę Ci wszystkiego dobrego, byś miała kogoś kochanego, na co dzień uśmiechu i radości, byś wyróżniała się wśród szarości.
Jesteś jabłuszkiem w mej kieszeni, jesteś listeczkiem wśród zieleni, jesteś iskierką w popielniku. Chcę Cię poznać mój chłopczyku. Jesteś słodki jak cukierek, chcę Cię zjeść dziś na deserek.
Kocham Cię szczerze, na rowerze, na Rivierze, przy barierze i ruderze, nago i w swetrze, jak kaczka własne pierze, na spacerze, w atmosferze, w dobrej wierze i tak, że aż mnie cholera bierze.

Sprawdź inne śmieszne wierszyki na walentynki w iWoman.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>